У Києві бум на заміську нерухомість - інвестиційний банкір

Голова Concorde Capital і інвестор будівництва котеджного містечка GoodLife Park Ігор Мазепа назвав попит на заміську нерухомість рекордним.
У Києві спостерігається рекордний попит і справжній бум на заміську нерухомість. Йдеться як про оренду будинку під Києвом, так і про продаж.
«Я помітив масову історію, масовий тренд, що люди кинулися переїжджати за місто, в тому числі і знімати заміське житло. Вартість оренди зросла відсотків на 40-50%. В одному з моїх проектів, де люди давно купили житло, вартість оренди зросла на 40%. У заміській нерухомості рекордну кількість переглядів і бум з точки зору покупки », – заявив Мазепа під час онлайн-ефіру на Facebook.
На його думку, попит вкрай високий, однак сплеск триватиме недовго.
«Я думаю, це дуже короткострокова історія. На цьому хайп і зміні настрою ті, у кого є гроші і хто може їх витратити в бідний час, вони це, швидше за все, зроблять. Я думаю, істотна частина людей, які поїдуть за місто на літо і на час карантину, там вже і залишаться. Це ті люди, які можуть собі дозволити також і міське житло », – так Ігор Мазепа описав« портрет покупця »заміської нерухомості під Києвом.
Нагадаємо, що сезон оренди будинків під Києвом через карантин і обмежувальних заходів в Києві в 2020 році почався на 1,5 місяці раніше, ніж звичайно. Багато сімей з дітьми вважали за краще зняти заміський будинок на кілька місяців, ніж цілими днями залишатися під замком в квартирах.

https://100realty.ua/news/v-kieve-bum-na-zagorodnuu-nedvizimost-investicionnyi-bankir