Ігор Мазепа: Concorde Capital почав будівництво другої черги котеджного містечка Goodlife park

Проєктом передбачено будівництво 30 котеджів і додаткової інфраструктури. За словами Мазепи, загальна сума інвестицій в Goodlife Park складає $ 35 млн.

«Крім цього, розглядаємо пару аналогічних проєктів в інших напрямках, і для них будемо шукати співінвесторів. Відповідно, очікуємо пристойне повернення інвестицій », – додав він.

Як пояснив Мазепа, тренд на деурбанізації та карантинні обмеження значно підвищили попит на заміську нерухомість, що стимулювало зростання орендних ставок і цін.

«Ми спостерігаємо« бум »на ринку заміської нерухомості: орендні ставки виросли в півтора раза, особливо в сегменті« преміум », є випадки, коли у два рази. Просто розібрали все пристойне, що можна було орендувати. І це, звичайно ж, впливає на продажі нової заміської нерухомості. Якщо орендні ставки зростають, то ціни на нерухомість теж ростуть. А разом з цим зростає і купівельна активність — це те, що ми бачимо останні дев’ять місяців. Це стосується і Goodlife, і Shelest, а також багатьох інших заміських історій — там все «шоколад»: почав з’являтися новий попит, якого ми досі не бачили й на який не розраховували », – розповів він.

Як повідомлялося з посиланням на Мазепу, будівництво ресторанно-готельного комплексу Shelest під Києвом планується завершити до 2021 року. Згідно з інформацією на сайті комплексу, будинку під оренду на його території вже відкриті для броньовання. Котеджне містечко преміумкласу Goodlife Park введений у 2013 році. За даними порталу ЛУН.юа, площа ділянки становить 47 га. Інфраструктура включає яхт-клуб, мініготель, ресторан, дитячий парк, спортивні майданчики й фітнес-центр, вертодром.

http://sub.interfax.kiev.ua/rus/tape/297484822/1032217/